PILNAS INTERJERO PROJEKTŲ ĮGYVENDINIMAS
Nuo Jūsų vizijos iki jos realizavimo. Padėsime įgyvendinti pačius įvairiausius interjero projektus.
>45
>10
97%
[ PROJEKTAI ]
[ METŲ PATIRTIS ]
[ UŽBAIGTA LAIKU ]
+
[ DISTLYE PROJEKTAI ]
KODĖL RINKTIS MUS?
NETURIME RIBŲ KŪRYBIŠKUMUI IR ESAME KONKURENCINGI. TODĖL PROJEKTUS ĮGYVENDINAME LANKSČIAU, GREIČIAU IR KOKYBIŠKIAU NEI KITI.
Dirbame tiek NEDIDELIAIS baldų ir apšvietimo projektais, tiek su visuomeniniais, didelio masto projektais. Tarp jų – Vilniaus oro uostas, Neringos viešbutis, Park Town bei kiti projektai. Taip pat specializuojamės nestandartinių baldų gamyboje, todėl turime galimybes išpildyti bene visus Jūsų pageidavimus ir norus. Dirbame su stipriais ir žinomais architektais bei dizaineriais, kurių dėka pasiekiame išskirtinius rezultatus, kurie džiugina tiek mus, tiek mūsų klientus
22.5 mln.€
[ ĮGYVENDINTŲ PROJEKTŲ APIMTIS ]
>45
[ PROJEKTAI ]
106 tūks.
[ ĮRENGTŲ KV. M ]
97%
[ UŽBAIGTA IKI TERMINO ]
>5 mln.€
[ METINĖ APYVARTA ]
[ KLIENTAI ]
ATSILIEPIMAI
Tai buvo pirmasis mūsų projektas su "Distyle Projektai" komanda. Likome patenkinti jų darbų įrengdami Vilniaus oro uosto VIP terminalą. Atrinktų prekių kokybė ir viso projekto įgyvendinimo terminais pateisino mūsų lūkesčius.
Artūras Grundonas
Vykdomasis direktorius
UAB "Eikos statyba"
"Vilnius Outlet" ketvirtojo aukšto interjeras buvo patikėtas "Distyle projektai" komdanai. Jie puikiai susitvarkė su dizainerių jiems pavesta užduotimi: suprojektuoti, suderinti pavyzdžius, pagaminti ir sumontuoti medinių lamelių interjerą viršutiniame prekybos centro aukšte. Darbą ir komunikaciją vertinu 10/10.
Mindaugas Klanas
Projekto vadovas
UAB "Mitnija"
Ne viena mūsų labaratorija yra įrengta "Distyle Projektai" komandos. Jų išskirtinis dėmesys mūsų norams ir įsiklausimas mus sužavėjo. O atliktas darbas ir greitas problemų sprendimas paliko tik teigiamus atsiminimus apie šios komanijos profesionalumą.
Gintarė
Plėtros vadovė
Antėja, UAB "Diagnostikos laboratorija"
"Distyle projektai" mums padėjo įgyvendinti ne vieną didelį NT projektą. Aiški ir greita komunikacija, atsakomybė už problemas ir efektyvus jų sprendimai neviršijant projekto įgyvendinimo terminų. 
Tadas Grincevičius
Direktorius
UAB "Newsec Properties"
KLIENTAI
MŪSŲ PASLAUGOS
STANDARTINIAI BALDAI
JŪSŲ PROJEKTUI GALIME PASIŪLYTI PAČIŲ ĮVAIRIAUSIŲ STANDARTINIŲ BALDŲ ASORTIMENTĄ VIEŠBUČIUI, BIURUI, RESTORANUI, KLINIKAI AR KITAI ERDVEI. O DIDELIS, NET 50 GAMINTOJŲ ASORTIMENTAS NELEIS JUMS VIRŠYTI SUPLANUOTO BIUDŽETO.
NESTANDARTINIŲ BALDŲ GAMYBA
PROJEKTUOJAME, GAMINAME IR MONTUOJAME INDIVIDUALIUS, NESTANDARTINIUS BALDUS VIEŠOSIOS PASKIRTIES OBJEKTAMS: VERSLO CENTRAMS, BIURAMS, VIEŠBUČIAMS, RESTORANAMS, PARDUOTUVĖMS IR KT.
BUTINĖ TECHNIKA
JEIGU PROJEKTUI REIKALINGA BUITINĖ TECHNIKA, MES TUO PASIRŪPINSIME. IŠ GAUSAUS ASORTIMENTO GALIME PARŪPINTI EKO, MEDIUM-HIGH AR PREMIUM LYGIO PRODUKCIJĄ JŪSŲ INTERJERUI.
MAŽOJI ARCHITEKTŪRA
SIŪLOME PLATŲ STANDARTINIŲ LAUKO ŠIUKŠLIADĖŽIŲ, SUOLŲ, VAZONŲ IR KITŲ MAŽOSIOS ARCHITEKTŪROS ELEMENTŲ PASIRINKIMĄ.
+
DISTYLE APŠVIETIMO VALDYMAS
MŪSŲ KURIAMI IR DIEGIAMI IŠMANIEJI APŠVIETIMO SPRENDIMAI TAI SPRENDIMAS SIEKIANTIEMS LANKSTUMO IR KOMFORTO VALDANT BIURO, NAMO AR KITŲ PATALPŲ APŠVIETIMĄ. ŠIS VALDYMAS LEIS VALDYTI SKIRTINGUS ŠVIESTUMUS BEI JŲ APŠVIETIMO INTENSIVUMĄ SKIRTINGIEMS PAROS LAIKAMS AR SCENARIJUS.
PROJEKTO VALDYMAS
NUO IDĖJOS IKI ĮGYVENDINIMO. JŪSŲ PROJEKTO SĄMATOS VERTINIMAS, GERIAUSI JŪSŲ BIUDŽETUI TINKANTYS SPRENDIMAI, JŲ MONTAVIMAS IR PROJEKTO UŽBAIGIMAS IŠ VIENŲ RANKŲ.
APŠVIETIMO PROJEKTAVIMAS IR ĮGYVENDINIMAS
SIŪLOME APŠVIETIMO PROJEKTAVIMĄ, PARINKAME GERIAUSIUS, JŪSŲ BIUDŽETUI IR PROJEKTUI TINKANČIUS ŠVIESTUVUS IR JŲ IŠDĖSTYMO PLANĄ. O ŠIUOS ATRINKSIME REMIANTIS JŲ APŠVIESTUVO SKAIČIAVIMAIS.
[ PROCESAS ]
KAIP MES DIRBAME?
1 ETAPAS: PROJEKTO VERTINIMAS IR OPTIMIZACIJA
  • GAVĘ JŪSŲ UŽKLAUSĄ, ĮSIGILINAME Į PROJEKTĄ IR ESANT POREIKIUI ATLIEKAME JO ĮGYVENDINIMO ETAPŲ OPTIMIZAVIMĄ IEŠKANT ALTERNATYVIŲ IR EFEKTYVESNIŲ SPRENDIMŲ.
  • ŠIAM ETAPUS PASIBAIGUS PATEIKIAME JUMS KOMERCINĮ PASIŪLYMĄ SU JŪSŲ NORIMA PROJEKTO IŠPILDYMO APIMTIMI.
  • PO KOMERCINIO PASIŪLYMO PATVIRTINIMO, PASIRAŠOME SUTARTĮ IR PRADEDAME PROJEKTO VYKDYMO DARBUS
2 ETAPAS: PLANAVIMAS IR VYKDYMAS
  • PROJEKTUI REIKALINGOS GAMYBOS IR MONTAVIMO GRAFIKO SUDARYMAS.
  • ETATIŠKUMŲ APTARIMAS IR UŽTVIRTINIMAS SU TIEKĖJAIS BEI UŽSAKOVU.
  • GAMYBOS VYKDIMAS IR MONTAVIMOS UŽSAKOVO OBJEKTE.
FINALAS: ĮGYVENDINTO PROJEKTO PRIDAVIMAS
OBJEKTO DEFEKTACIJA IR IŠKILUSIŲ TRŪKUMŲ ŠALINIMAS. ŠIEMS NESANT AR UŽBAIGUS, OBJEKTO IŠVALYMAS, APLINKOS SUTVARKYMAS IR UŽBAIGTO PROJEKTO PRIDAVIMAS UŽSAKOVUI.
MŪSŲ GERIAUSI DARBAI
GAMINTOJAI KURIAIS PASITIKIME
[ KOMPETENCIJOS ]
MŪSŲ KOMANDA